Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Cennik orientacyjny

4 posters

 :: Giełda

Go down

Cennik orientacyjny Empty Cennik orientacyjny

Pisanie by FreakyGaarA Sro Paź 31, 2007 3:57 pm

Ogolnie obowiazujace ceny nza karty pojedyncze, ktorych raczje nie znizam sa nastepujace:

common - w granicach ok. 1-2 zl
uncommon - w granicach ok. 3-5 zl
rare - w granicach ok. 6-10 zl
super rare - to juz jest bardziej zalezne od ceny rynkowej owej zadkosci karty, ale najczesciej od 40 do 60 zl [sa oczywiscie wyjatki].

Jak juz napisalem w nazwie, sa to ceny orientacyjne, jednym slowem wszystko zawsze moze ulec zmianie w rozmowie prywatnej [gg, e-mail]
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Cennik orientacyjny Empty Re: Cennik orientacyjny

Pisanie by Pijany Sob Lis 03, 2007 3:28 am

W drugim temacie napisałeś, że ceny u ciebie nie są zbytnio wygórowane ale jak patrze tutaj to trochę przesadziłeś. Większość sr-ek chodzi w granicach 10-25 zl kart wartych 60 zl jest moze ze 20 w całej karciance. Poza tym powinieneś patrzeć też na przydatność karty niektóre sr i rare nie nadają sie praktycznie do gry i w takich przypadkach widziałem sr-ki sprzedawane po 5 zł. Większość rarek chodzi w cenach od 3 do 6 zł (przynajmniej na e-bayu) jest kilka wartych 10 i nawet więcej ale nie można tego pisać jako ogólnie. miedzy commonami i uncomoonami nie ma większej różnicy tak naprawdę i raczej sprzedawane są w cenach 0,50 - 3 zł. Rozumiem, że doliczasz koszty przesyłki ze stanów no i zysk dla siebie ale ceny dałeś ogólnie jak to napisałeś jakieś 2 razy większe niż powinny być w rzeczywistości. Słyszałem, że można cię spotkać w Gryfie i nawet chciałem zamówić od ciebie kilka potrzebnych mi kart ale po takich cenach to wole sam sobie znaleźć.

Pijany
Random Ninja

Male
Liczba postów : 3
Age : 34
Location : Warszawa
Registration date : 03/11/2007

Powrót do góry Go down

Cennik orientacyjny Empty Re: Cennik orientacyjny

Pisanie by FreakyGaarA Sob Lis 03, 2007 5:27 am

Pijany napisał:W drugim temacie napisałeś, że ceny u ciebie nie są zbytnio wygórowane ale jak patrze tutaj to trochę przesadziłeś. Większość sr-ek chodzi w granicach 10-25 zl kart wartych 60 zl jest moze ze 20 w całej karciance. Poza tym powinieneś patrzeć też na przydatność karty niektóre sr i rare nie nadają sie praktycznie do gry i w takich przypadkach widziałem sr-ki sprzedawane po 5 zł. Większość rarek chodzi w cenach od 3 do 6 zł (przynajmniej na e-bayu) jest kilka wartych 10 i nawet więcej ale nie można tego pisać jako ogólnie. miedzy commonami i uncomoonami nie ma większej różnicy tak naprawdę i raczej sprzedawane są w cenach 0,50 - 3 zł. Rozumiem, że doliczasz koszty przesyłki ze stanów no i zysk dla siebie ale ceny dałeś ogólnie jak to napisałeś jakieś 2 razy większe niż powinny być w rzeczywistości. Słyszałem, że można cię spotkać w Gryfie i nawet chciałem zamówić od ciebie kilka potrzebnych mi kart ale po takich cenach to wole sam sobie znaleźć.

Może w takim razie bardziej sprecyzuje:

Od gorszych common'ow 50 gr do lepszych ok. 2-3 zl

Od gorszych uncommon'ow 1,5 zl do lepszyc ok. 5-6 zl

Od gorszych rare'ow 4 zl do lepszych ok. 10-12 zl

Od gorszych super rare'ow ok. 15-20 zl do lepszych ok. 40-60 zl [a nawet czasami od 100 do 140 takie jak Kakashi Early Settlement z Coils of the snake, The Fourth Hokage z curse of the sand, Chidori Revenge and Rebirth czy The Third Hokage Addrest past Wrongs takze z Revenge and Rebirth, te karty pokazują ze tak jak wszedzie, tu takze występują wyjatki od reguły ^^]

plus oplaty za przesylke, zalezne od sprzedajacego...

Co do tego ze wedlug ciebie nie mozna okreslic cen kart, to chcialbym napisac ze ja sprzedaje tylko i wylacznie karty ktore sa kupowane przeze mnie na tzw. aukcjach "Kup teraz" lub jak kto woli po ang. "Buy it now", ew. te które posiadam we wlasnej kolekcji, zrestza napisalem juz powyzej ze kazda cena karty jest ze mna do stalenia w rozmowie prywatnej wiec nie ma o co sie klucic, raczje jestem ugodowym czlowiekiem ^^
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Cennik orientacyjny Empty Re: Cennik orientacyjny

Pisanie by Krzych-Kun Nie Lis 04, 2007 1:19 pm

Musze sie z tobom zgodzić.
Krzych-Kun
Krzych-Kun
Random Ninja

Liczba postów : 3
Age : 31
Registration date : 31/10/2007

Powrót do góry Go down

Cennik orientacyjny Empty Re: Cennik orientacyjny

Pisanie by Hawryś Sob Sty 12, 2008 3:32 pm

Gaara nie zapomnij o takich wybijających sie uncommonach i commonach chodzących po 10-15 zł ;P lol!
Hawryś
Hawryś
Genin

Male
Liczba postów : 66
Age : 30
Location : Warszawa
Job/hobbies : mmm...Like Snakes Dude xD
Registration date : 12/01/2008

Powrót do góry Go down

Cennik orientacyjny Empty Re: Cennik orientacyjny

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Giełda

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach