Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

+4
legi
Jasin
eve-ko
FreakyGaarA
8 posters

Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by FreakyGaarA Nie Lis 11, 2007 4:04 pm

FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by eve-ko Pon Lis 12, 2007 4:53 am

Piszcie pytania z nazwami liczebnymi kart (jesli to mozliwe), abysmy mogli sie polapac, o ktory wam chodzi, oraz opis sytuacji jesli macie watpliwosci, my odpowiemy lub znajdziemy odpowiedz i tu napiszemy.Przyklad:

Czy w momecie kiedy na stole mam Shu i jakiego kolwiek Naruto, ktory rzucil technike jaka kolwiek - Rasengan, to kiedy przeciwnik rzuci Gigantic Fan'a to zneguje mu te karte?

Otorz wiadomo, ze Shu redukuje koszt Rasengana do 1 czakry Lightning, wiec teoretycznie Gigantic Fan mialby prawo niezadzialac. Zdziwie was jednak nie moze, poniewaz jutsu dziala NA jutsu. Chodzi o tak zwany PRINTED VALUE, czyli jesli cos jest wydrukowane tak jak KEYWORD nie mozna tego zmienic i trzeba sie tego trzymac.

W tym wypadku Gigantic Fan, dziala z cała pewnoscia.
eve-ko
eve-ko
Satoosa

Female
Liczba postów : 45
Age : 33
Registration date : 28/10/2007

http://eve-ko.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by FreakyGaarA Pon Lis 12, 2007 5:05 am

eve-ko napisał:Piszcie pytania z nazwami liczebnymi kart (jesli to mozliwe), abysmy mogli sie polapac, o ktory wam chodzi, oraz opis sytuacji jesli macie watpliwosci, my odpowiemy lub znajdziemy odpowiedz i tu napiszemy.Przyklad:

Czy w momecie kiedy na stole mam Shu i jakiego kolwiek Naruto, ktory rzucil technike jaka kolwiek - Rasengan, to kiedy przeciwnik rzuci Gigantic Fan'a to zneguje mu te karte?

Otorz wiadomo, ze Shu redukuje koszt Rasengana do 1 czakry Lightning, wiec teoretycznie Gigantic Fan mialby prawo niezadzialac. Zdziwie was jednak nie moze, poniewaz jutsu dziala NA jutsu. Chodzi o tak zwany PRINTED VALUE, czyli jesli cos jest wydrukowane tak jak KEYWORD nie mozna tego zmienic i trzeba sie tego trzymac.

W tym wypadku Gigantic Fan, dziala z cała pewnoscia.

Racja, zostalo to sprawdzone przez Ewe na oficjalnym forum, ktrego link podalem w pierwszym poscie tematu ^^.
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by Jasin Pon Lis 12, 2007 1:10 pm

Dobry pomysł z tą mechaniką gry na pewno sie przyda
Jasin
Jasin
Ninja academy student

Male
Liczba postów : 18
Age : 31
Humor : psss....szatan
Registration date : 26/10/2007

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by legi Pon Lis 12, 2007 2:29 pm

wieć jak jest z chidori zagrywanym zxa darmo z sasuke? można skątrować giantic fanem ?
legi
legi
Genin

Male
Liczba postów : 45
Age : 32
Location : WARSZAWA (was skarci)
Humor : Chyba ktoś tu nie ma starej ...
Registration date : 31/10/2007

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by eve-ko Wto Lis 13, 2007 5:18 am

legi napisał:wieć jak jest z chidori zagrywanym zxa darmo z sasuke? można skątrować giantic fanem ?

Tak mozna.
eve-ko
eve-ko
Satoosa

Female
Liczba postów : 45
Age : 33
Registration date : 28/10/2007

http://eve-ko.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by eve-ko Wto Lis 13, 2007 5:21 am

Czy karta "The fifth hokage" dzieki jej efektowi moze miec wiecej niz 3 ninja w druzynie?

Poniewaz limit 3 ninja w druzynie jest podczas zwyklej organizacji "organization step" , w czasie walki moze byc ta liczba dowolnie zmieniana.

The fifht hokage moze miec dzieki effektowi wiecej niz 3 ninja w druzynie.
eve-ko
eve-ko
Satoosa

Female
Liczba postów : 45
Age : 33
Registration date : 28/10/2007

http://eve-ko.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by legi Wto Lis 13, 2007 8:15 am

Dzieki Ewa. Troche ostatni nad tym myslałem ale nie byłem pewnien. A i jeszcze. Jestem obrażony statusuem "ninja academy NOOB". moje EGO strasznie cierpi Very Happy Razz
legi
legi
Genin

Male
Liczba postów : 45
Age : 32
Location : WARSZAWA (was skarci)
Humor : Chyba ktoś tu nie ma starej ...
Registration date : 31/10/2007

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by Gsasa Nie Lis 18, 2007 8:39 am

Czy można znegować negacje??? XD
Gsasa
Gsasa
Ninja academy student

Male
Liczba postów : 12
Age : 29
Job/hobbies : Naruto ccg, manga,Japan culture....:(
Registration date : 31/10/2007

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by Jasin Nie Lis 18, 2007 10:43 am

Oczywiście że można jak każde inne jutsu
Jasin
Jasin
Ninja academy student

Male
Liczba postów : 18
Age : 31
Humor : psss....szatan
Registration date : 26/10/2007

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by eve-ko Czw Lis 22, 2007 1:54 pm

No wiec dozwiedzialam sie ze ... (nareszcie =_=")

Special jounin jest nizej ranga niz jounin. ;3
eve-ko
eve-ko
Satoosa

Female
Liczba postów : 45
Age : 33
Registration date : 28/10/2007

http://eve-ko.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by Melcior Nie Sty 13, 2008 10:06 am

Czy efektem Kiby [Man beast Clone] mogę wyciągnąć platoon Kiba & Akamaru?
Melcior
Melcior
Genin

Male
Liczba postów : 61
Age : 33
Location : Warsaw
Job/hobbies : Manga, Anime, TCGs
Registration date : 04/11/2007

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by Hawryś Nie Sty 13, 2008 11:59 am

Tak mozna poniewaz nie ma napisane none platoon Very Happy Dzieki za objasnienie z tym chidori
Hawryś
Hawryś
Genin

Male
Liczba postów : 66
Age : 30
Location : Warszawa
Job/hobbies : mmm...Like Snakes Dude xD
Registration date : 12/01/2008

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by Melcior Czw Sty 24, 2008 2:00 pm

Powiedzmy, że używam Leaf Hurricane z dopłatą (Czyli wraca po użyciudo ręki) Czy po zaaplikowaniu efektu wraca on od razu do ręki i ponownie mogę go użyć?
Melcior
Melcior
Genin

Male
Liczba postów : 61
Age : 33
Location : Warsaw
Job/hobbies : Manga, Anime, TCGs
Registration date : 04/11/2007

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by cavool Czw Sty 24, 2008 2:55 pm

A ja daaawno nie grałem, więc poruszam pewien temat:

Powiedzmy, że wystawiam Zabuzę (demon of cloud village), i używam Silent Killinga. Na to przeciwnik wystawia mi jakąś negację (np. gigantic fan). Jeżeli wyłożę swoją negację (np. hidden mist jutsu) - negując jego GF, to czy Silent Killing dojdzie do skutku czy nie?

Gaara wiele razy miał ze mną taką sytuację, i raz mówił, że moje jutsu pierwsze przechodzi, raz nie. Jak to z tym jest?
cavool
cavool
Ninja academy student

Male
Liczba postów : 11
Age : 33
Location : Warszawa
Job/hobbies : You Suck
Humor : Hmm... zestresowany?
Registration date : 20/01/2008

http://wiazankiswistaka.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by Melcior Pią Sty 25, 2008 6:57 am

Dojdzie do skutku. Najpierw aktywuje się twoja negacja i z jej efektu schodzi jego. Ponieważ nie ma już GF to następne wchodzi Sillent Killing i jest fajnie ^L^
Melcior
Melcior
Genin

Male
Liczba postów : 61
Age : 33
Location : Warsaw
Job/hobbies : Manga, Anime, TCGs
Registration date : 04/11/2007

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by cavool Pią Sty 25, 2008 1:03 pm

Dzięki za odpowiedź definitywną Very Happy
cavool
cavool
Ninja academy student

Male
Liczba postów : 11
Age : 33
Location : Warszawa
Job/hobbies : You Suck
Humor : Hmm... zestresowany?
Registration date : 20/01/2008

http://wiazankiswistaka.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Mechanika gry niespotykana w Game manual'u Empty Re: Mechanika gry niespotykana w Game manual'u

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach