Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008

3 posters

Go down

Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008 Empty Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008

Pisanie by FreakyGaarA Czw Sty 03, 2008 12:21 am

Ferie sie zbliżają wraz z rokiem który właśnie co zawitalismy w swoich progach, co za tym idzie zbliża sie także jedna z największych imprez karcianki Naruto tego roku, czyli Mistrzostwa Polski, z tego co obiecali nam nasi koledzy z Krakowa tego rocznych MP mozemy sie spodziewac własnie tam, chciałbym w tym momecnie prosic wszystkich graczy którzy chcą pojechac o wpisywanie sie na podaną poniżej liste, dzieki temu będziemy mogli z góry ustalic ile osób bedzie w stanie pojechac na to widowisko gry w Naruto, Jak narazie pewne sa nastepujace osoby:

1. FreakyGaara [Warszawa]
2. Eve-ko [Warszawa]
3. Legi [Warszawa]
4. Hawryś [Warszawa]
5. Gsasa [Warszawa], Prawdopodobnie.
6. Balcer [Warszawa], Prawdopodobnie.
7. Orochimaru [Brolik] [Warszawa], Prawdopodbnie.
8. Kunio [Warszawa], Prawdopodbnie.

Poza tą listą osób mozna także doliczyc ok. 10-12 miejscowych czyli
graczy z krakowa.

Głębsze informacje dotyczace kosztów za wpisowe, data, dokładne miejsce itp. zostaną ujawnione w ok. tydzien przed realizacja imprezy, czyli mniej więcej tydzien przed feriami, lub pózniej.


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Sty 12, 2008 10:24 pm, w całości zmieniany 4 razy
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008 Empty Re: Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008

Pisanie by FreakyGaarA Czw Sty 03, 2008 3:29 pm

Pierwsze informacje na temat MP to termin 16 luty, oraz miejsce czyli Kraków, sklep "SMOK", co do wpisowego to bedzie wynosic 10 zł, nagroda to karty z jednego boxa. Turniej odbędzie sie o godz. 10.30, a gracze z poza Krakowa moga liczyc na obiór z peronu o godz. 10 rano .


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Sty 12, 2008 10:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008 Empty Re: Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008

Pisanie by legi Sob Sty 05, 2008 7:31 am

co za zenada... MP i nagrody z 1 boxa ? po co ja mam tam jechac jak nawet mi sie nie zwroci... zeby sobie troche pograc. Zwiększyc wpisowe i nagrody...
legi
legi
Genin

Male
Liczba postów : 45
Age : 32
Location : WARSZAWA (was skarci)
Humor : Chyba ktoś tu nie ma starej ...
Registration date : 31/10/2007

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008 Empty Re: Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008

Pisanie by FreakyGaarA Czw Sty 10, 2008 6:11 am

Legi:
to nie od nas zalezy, pojedzie sie po tytuł, a nie po nagrody.

A teraz przechodząc do sedna, wpisowe biedzie w granicach 12-16 zł, a ostateczne nagrody to Tin z 7 dla zwycięzcy oraz boostery dla 2-5 miejsc, podział boosterów bedzie wyglądał wnastępujący sposób:

1 - Collectors Tin z serii 7 [Gaara, Naruto, Sasuke, Kakashi Tin dow wyboru]
2 - 4 boost
3 - 4 boost
4 i 5 - 1 po jednym boosterku


reszta boosterów pójdzie na draft dla dalszych miejsc , co do daty oraz godziny odbycia sie turnieju, to jest nadal tka jak napisałem wcześniej, 16.02.2008 r. o godzinie 10.30 w sklepie "SMOK".


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Sty 12, 2008 10:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008 Empty Re: Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008

Pisanie by FreakyGaarA Sob Sty 12, 2008 10:17 pm

FreakyGaarA napisał:Legi:
to nie od nas zalezy, pojedzie sie po tytuł, a nie po nagrody.
a teraz przechodząc do sedna, wpisowe biedzie w granicach 12-16 zł, a ostateczne nagrody to Tin z 7 dla zwycięzcy oraz boostery dla 2-5 miejsc, podział boosterów bedzie wyglądał wnastępujący sposób:

1 - Collectors Tin z serii 7 [Gaara, Naruto, Sasuke, Kakashi Tin dow wyboru]
2 - 4 boost
3 - 4 boost
4 i 5 - 1 po jednym boosterku



reszta boosterów pójdzie na draft dla dalszych miejsc, co do daty oraz godziny odbycia sie turnieju, to jest nadal tka jak napisałem wcześniej, 16.02.2008 r. o godzinie 10.30 w sklepie "SMOK".

Oto ostateczne i nieodwracalne informacje na temat MP Naruto 2008, turniej odbędzie sie dokładnie 16 lutego w sobote w Krakowie o godz 11 w sklepie "Smok" który miesci sie w Galerii Krakowskiej idąc w strone Cinemacity, to takie małe wskazówki dla tych którzy nie umieli by znalesc miejsca MP w Naruto.

Przypominam żeby orientacyjnie zwracac UWAGE na liste obecnosci, i ewentualne uwagi przesyłac do mnie na PW, z góry dziekuje.
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008 Empty Re: Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008

Pisanie by eve-ko Pon Sty 14, 2008 7:06 pm

nie moge sie zdecydowac jakim deckiem grac V___V


p.s. jak ktorys z was chlopaki nas wyroluje i niepojedzie na MP tka jak obiecal to amienie sie ze slodkiej hinatki w anko i wam kunaje w tylki powsadzam, w koncu to ja i gaara za warszawiakow potem musimy oczami swiecic i ochrzan dostawac ;]
eve-ko
eve-ko
Satoosa

Female
Liczba postów : 45
Age : 33
Registration date : 28/10/2007

http://eve-ko.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008 Empty Re: Mistrzostwa Polski w naruto CCG, Kraków 2008

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach