Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Raport z pierwszego turnieju Naruto CCG w Warszawie

2 posters

Go down

Raport z pierwszego turnieju Naruto CCG w Warszawie Empty Raport z pierwszego turnieju Naruto CCG w Warszawie

Pisanie by FreakyGaarA Pon Gru 17, 2007 2:22 am

Licząc od rozpoczęcia, w turnieju brało udział 7 osób, ale po pierwszej rundzie liczba skruszyła sie do 6 z powodu poddania sie Hahena :/, no cóz trzeba grac dalej, i jakos sie to potoczyło, opisał bym wszystkie rundy ale nie widze sensu gdyz turniej ostatecznie nie był okupowany wielka ilością osób, wiekszosc poprostu nie mogłe z powodów organizacyjnych konwentu, gdyz większosc graczy było organizatorami Ecchiconu na którym odbył sie turniej, osoby takie jak Eve, Kunio, Brolly, czy wspomniany Hahen, miały poporstu obowiązki które musiały wypełnic dla dobra imprezy, gdyby nie to turnij cieszyl by sie znacznie większą iloscią osó poniewaz ci o których wspomniałem to nie wszyscy którzy chcieli wziąsc udział, zawiodal nas takze ekipa z Krakowa któta także miała nas odwiedzic w nielicznej grupie od 2- do maks. 3 osób, no cóz oto ostateczne winiki:

1. FreakyGaarA
2. Legi
3 Jasin
4. Havryszko
5. Itacz
6. Tomasz [Lord Kuklux xDD]
7. Hahen


Nagrody były jednak sowite, ponieważ w ostatecznosci prze pomyłke było aż 17 boosterów na RE-draft, w których znalazły sie aż trzy Super rary w postaci Shikamaru, flex., Sasuke SR z path to hokage oraz Amaterasu ^^.
Rarów też było co nie miara, takie karty jak Sakura ADP tez są nie do pogardzenia dal draftującego ^^.

Mysłe że ogólnie turniej sie udał, mimo tego że organizacja i gracze mocno sie zawiedli małą ilością osób grających...
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Raport z pierwszego turnieju Naruto CCG w Warszawie Empty Re: Raport z pierwszego turnieju Naruto CCG w Warszawie

Pisanie by eve-ko Czw Gru 20, 2007 1:17 pm

zaluje ze mnie nie bylo, bo bym was skopala dupe ^__________^
eve-ko
eve-ko
Satoosa

Female
Liczba postów : 45
Age : 33
Registration date : 28/10/2007

http://eve-ko.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Raport z pierwszego turnieju Naruto CCG w Warszawie Empty Re: Raport z pierwszego turnieju Naruto CCG w Warszawie

Pisanie by FreakyGaarA Czw Gru 20, 2007 3:43 pm

eve-ko napisał:zaluje ze mnie nie bylo, bo bym was skopala dupe ^__________^

Prawdo podobnie tak, dlatego też ciesze sie z wygranej puki moge Razz
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Raport z pierwszego turnieju Naruto CCG w Warszawie Empty Re: Raport z pierwszego turnieju Naruto CCG w Warszawie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach