Czy chcesz zareagowaæ na tê wiadomo¶æ? Zarejestruj siê na forum za pomoc± kilku klikniêæ lub zaloguj siê, aby kontynuowaæ.

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

4 posters

Go down

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie... Empty Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

Pisanie by FreakyGaarA Wto Lis 06, 2007 3:28 pm

Witam wszystkich serdecznie ^^.
Chcia³bym wszem i w obec oglo¶ic ¿e juz nied³ugo w Gryfie zostanie otwarta Ca³oroczna liga Naruto CCG na której wszyscy gracze bêd± ze soba grac o punkty przez ca³y rok, jest tylko jedno ale, chcialbym ze wszystkimi ustalic date otwarcia i ew, dni ligowych spotkañ [czyt. ligowych pojedynków] ^^, jednym s³owem niech ka¿dy którego uczestnoctow w lidze interesuje, wypisze odpowidaj±ce mu dni itp., koszt wpisowego [za które bed± kupione nagrody dla zwyciêzców i nie tlyko] bêdzie ustalany wzgledem ludzi grajacych w lidze, wiêc im wiêcej tym lepiej ^^

Lige bêde prowadzic jak wraz z Jasinem [jednym slowem wszystkie ustalenia typu tabela czy mecze wygrane, beda zglaszane bez po¶rednio do nas]
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, pi³ka nozna
Humor : Jaki¶ tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie... Empty Re: Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

Pisanie by Gsasa Sro Lis 07, 2007 6:08 am

Ta...ju¿ liga?! affraid ja jak trochê sie jeszcze poducze to teoretycznie moge^^ tylko co do dni... Crying or Very sad
Gsasa
Gsasa
Ninja academy student

Male
Liczba postów : 12
Age : 29
Job/hobbies : Naruto ccg, manga,Japan culture....:(
Registration date : 31/10/2007

Powrót do góry Go down

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie... Empty Re: Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

Pisanie by FreakyGaarA Sro Lis 07, 2007 6:10 am

Gsasa napisa³:Ta...ju¿ liga?! affraid ja jak trochê sie jeszcze poducze to teoretycznie moge^^ tylko co do dni... Crying or Very sad

Co do dni, to czekam na wasze propozycje które potem rozwa¿e...
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, pi³ka nozna
Humor : Jaki¶ tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie... Empty Re: Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

Pisanie by Gsasa Sro Lis 07, 2007 6:12 am

chodzi mi o to ¿e bywam losowo w dni powszednie... Crying or Very sad wiêc najlepsze dla mnie s± weekendy... Wink
Gsasa
Gsasa
Ninja academy student

Male
Liczba postów : 12
Age : 29
Job/hobbies : Naruto ccg, manga,Japan culture....:(
Registration date : 31/10/2007

Powrót do góry Go down

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie... Empty Re: Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

Pisanie by Pijany Sro Lis 07, 2007 7:40 am

Czwartek, Pi±tek po godzinie 16 plus weekendy ( z tym ¿e moge co drugi weekend).


Co¶ wiêcej o lidze móg³by¶ podaæ. Jakimi seriami mo¿na bêdzie graæ, przede wszystkimi jakimi wersjami, jaka¶ ban lista bêdzie czy co¶. No i czy decki ustalamy z góry na rozgrywki czy mo¿na zmieniaæ przed ka¿dym meczem

Pijany
Random Ninja

Male
Liczba postów : 3
Age : 34
Location : Warszawa
Registration date : 03/11/2007

Powrót do góry Go down

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie... Empty Re: Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

Pisanie by FreakyGaarA Sro Lis 07, 2007 12:00 pm

Pijany napisa³:Czwartek, Pi±tek po godzinie 16 plus weekendy ( z tym ¿e moge co drugi weekend).


Co¶ wiêcej o lidze móg³by¶ podaæ. Jakimi seriami mo¿na bêdzie graæ, przede wszystkimi jakimi wersjami, jaka¶ ban lista bêdzie czy co¶. No i czy decki ustalamy z góry na rozgrywki czy mo¿na zmieniaæ przed ka¿dym meczem

Wiêc przede wszystkim gramy tylko i wyl±cnzie wersj± kart U.S, poniewa¿ bêd± obowi±zywac zasady z Game Manual'a wersji U.S. Ka¿dy powinnieñ spisac swoj± talie oraz sideboard [na komputerze lub rêcznie, to zale¿y od mo¿liwo¶ci], a nastêpnie pierwszego dnia rozgrywek, owy spis oddac w moje rêce. spisana talia bedzie obowi±zywa³ przez ca³± lige, jedyne karty jakie bêdzie mozna wymienic to bed± karty z sideboard'u, format gry to 1-7, czyli od serii 1 "Path to Hokage" do serii 7 "Quest for Power" w³±cznie.Nie bedzie Ban listy, ale bêd± erraty [zmiany w tekscie karty] z oficjalnej strony

po dok³adne erraty zapraszma na oficjaln± strone ^^, oto link:

http://www.bandaicg.com/naruto/forumdisplay.php?f=8

Na lidze bedzie tak¿e obowiazywac wpisowe, ilosc wpisowego bedzie zalezec od tego jakie bedziecie chciec nagrody, i ile bedzie gra³o osób ^^.
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, pi³ka nozna
Humor : Jaki¶ tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie... Empty Re: Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

Pisanie by Kiba Nie Lis 11, 2007 3:10 am

morzemy zacz±æ za twa tygodnie ale to tylko moja propozycja
Kiba
Kiba
Ninja academy student

Liczba postów : 7
Age : 29
Registration date : 08/11/2007

Powrót do góry Go down

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie... Empty Re: Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

Pisanie by Pijany Nie Lis 11, 2007 12:36 pm

Kiba napisa³:morzemy zacz±æ za twa tygodnie ale to tylko moja propozycja

Ee no chyba trochê za szybko. Przede wszystkim trzeba zebraæ powiedzmy te 20 osób, które bêd± chêtne do gry bo z mniejsz± ilo¶ci± to nie ma to sensu

Pijany
Random Ninja

Male
Liczba postów : 3
Age : 34
Location : Warszawa
Registration date : 03/11/2007

Powrót do góry Go down

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie... Empty Re: Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

Pisanie by FreakyGaarA Nie Lis 11, 2007 1:04 pm

Pijany napisa³:
Kiba napisa³:morzemy zacz±æ za twa tygodnie ale to tylko moja propozycja

Ee no chyba trochê za szybko. Przede wszystkim trzeba zebraæ powiedzmy te 20 osób, które bêd± chêtne do gry bo z mniejsz± ilo¶ci± to nie ma to sensu

Osób chêtnych jest ju¿ du¿o, ok. 10 spokojnie, i to sami gracze z gryfa których na tym forum nie ma ^^. Zaczniemy gdy bêdzie do tego odpowiednia chwila, czytajcie ten temat to sie doczekacie ostatecznego info, pozatym 20 osob to lekka przesada, wystarzy maksymalnie 16.
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, pi³ka nozna
Humor : Jaki¶ tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie... Empty Re: Ca³oroczna liga Naruto CCG w Warszawie...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach